buharx otomobil
Acele eden kazanıyor!... Bilgi için tıklayın

Otomobilinize yaptıracağınız oto kuaförü içinize sinsin ve her zaman "ilk günkü gibi!.." olsun.

Buharlı Oto Temizliği

Otomobil temizliği
Buharlı otomobil temizliği, az kullanarak suyu buhara dönüştüren özel makinelerle yapılan bir  otomobil temizleme sistemidir. Buharlı oto temizliğinde, dış kaporta boyasına yapışmış kir, kuş pisliği, reçine ve böcekler, balata tozları kolayca çıkartılır, böylece hem kaporta boyası korunur hem kaporta yüzeyi kayganlaşarak geç kirlenir ve hem de renkte canlılık olur. Otomobil iç temizliklerinde ise el girmeyen yerlerde oluşan kirlenmeler ve döşemedeki lekeler kolayca çıkarılır. Böylece hem sağlıklı, hem hızlı, hemde kolay temizlik yapılmış olunur. bu yapılan işlemlerde çok az su kullanılır.


Koltuk Temizliği

Koltuk
Koltuk
Koltuk
Koltuk
Koltuk
Koltuk
Koltukların kirlenme sebeplerinden bir tanesi, önceden kirlenmiş koltukların bilinen yollarla temizliğidir. Bu kirlenmelere buhar X de kesin çözüm bulursunuz.
Otomobil koltuk temizliğinde özel buharlı temizleme tekniği ile, bilinen temizleme yollarından farklı bir şekilde koltuklar derinlemesine buharla temizlenir. Koltuklar hem "ilk günkü gibi" olur hemde kirlenmesi gecikir ve bir önceki görüntüsünden eser kalmaz.

Yukarı


Tavan Temizliği

Tavan
Otomobil tavan temizliğinde yalnızca buhar ile temizleme işlemi yapılır. Bu temizleme işleminde deterjan kullanılmaz ve etkili bir şekilde buharla temizlenir. Yukarıda görülen önceki temizleme işlemi gibi deterjandan kaynaklanan kirlenmelere hiçbir zaman rastlanmaz.

Yukarı

Kapı Döşemesi Temizliği

Kapı iç döşemesiKapı iç döşemesininde rengi ne olursa olsun, ne kadar kirli olursa olsun buhar X de temizlenirse, her zaman "ilk günkü gibi" olur. Buharlı döşeme temizliği buhar X de.

Yukarı


Detaylı İç Temizlik

Komple iç temizlik Otomobil de detaylı iç temizliklerinin %100 e yakını buharla derinlemesine yapılmaktadır. Buharla temizlik yapıldığı için aralardaki toz ve kirler kolayca temizlenebilmektedir. Temizleme işleminden sonra, kir, toz ve lekeden eser kalmaz. Yapılan uygulamada; Tavan, koltuk, zemin halısı, kapı iç döşemesi, torpido, havalandırma kanalları, emniyet kemerleri, ve diğer plastik aksamlar detaylı olarak temizlenir ve dış yıkama yapılarak gün içerisinde teslim edilir.

Yukarı


Detaylı Araç Temizliği

Komple oto temizliği Komple iç temizliğe ilave olarak buharla, motor, bagaj ve jantlarda temizlenir kısaca aracınız derinlemesine olarak buharla temizlenir ve gün sonunda otomobiliniz teslim edilir.

Yukarı


Buhar Wax

buharwax

Otomobiliniz komple buharla temizlendikten sonra son olarak, pasta-cila ve boya koruma yapılır. Aracınızdaki çizikler giderilir boya parlatılır ve boya koruma uygulanarak, dış etkenlere karşı koruma altına alınır.

Yukarı


Motor Temizliği

motor

Otomobil motorları bilinçsizce yıkanırsa bazı arızalara sebebiyet vermektedir.Otomobil motorlarının temizliğin de yeni bir sistem olan buharlı motor temizleme sistemi ile motor temizliği sorunsuz bir şekilde yapılabilmektedir. Buharlı motor temizleme buhar X de.

Yukarı


Bagaj Temizliği

bagajOtomobilinizin iç temizliği nekadar önemli ise, bagaj temizliğide okadar önemlidir. buhar X de otomobil bagajıda buharla temizlenir ve tozdan kirden eser kalmaz.

Yukarı


Zift Temizliği

ziftOtomobilinizin kaportasına yapışmış ziftler zamanla boyaya zarar vermekte ve çirkin bir görüntü oluşturmaktadır. buhar X zift temizliğinde de size hizmet vermektedir.

Yukarı


Mini Onarım

sigara yanığıHiç kimse durup dururken koltuğunu sigara ile yakmaz. İstemeden oluşan, koltuk, halıflex ve hatta tavandaki sigara yanıkları özel yöntemlerle buhar X de tamir edilmektedir. Aracınızdaki sigara yanıklarından dolayı oluşan çirkin görüntüye buhar X de son verebilirsiniz.

Yukarı


Koku Giderme ve Sterilizasyon

kötü kokularOtomobiliniz de bir yaşam alanıdır ve içerideki havanın kokusuz ve temiz olması mecburidir. Kötü kokulara katlanmak zorunda değilsiniz. Hatta kötü koku yüzünden aracınızı satmanıza da gerek yok. Otomobilimize sinmiş veya bir sebepten dolayı oluşan kötü kokulara artık buhar X de kesin çözüm bulabilirsiniz. Hava temizleme ve koku gidermek için araç içi ozonlama ile size önemli bir hizmet vermektedir. Otomobildeki havanız artık hep temiz olsun.

Ozon: En kuvvetli dezenfektanlardan biridir. Kararsız yapısı sebebiyle oksidasyon gücü çok yüksek olan ozon gazı, ortamdaki bakteri, virüs, mantar, küf vb. gibi istenmeyen organikleri yok etmede çok etkili bir özelliğe sahiptir.
Ozon dezenfeksiyonu, mikrop hücre zarını parçaladığından mikroplar eriyerek yok olur. 

Yukarı


Reklam Sökme

reklam sökme
reklam sökme Buharla reklam yazıları sökülürmü demeyin. Aracınıza yaptığınız reklam yazıları artık buharla kolayca sökülebilmektedir. buhar X bu hizmeti ile size büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Yukarı


Pasta-Cila + Boya Koruma

Boya korumaOtomobilinizin kaportasında zamanla çizikler oluşmakta ve rengi matlaşmaktadır. buhar X de uygulanan boya koruma işleminde hem çizikler, hem de matlaşma giderilmekte ve boyanın dış etkenlere karşı direncini arttırmak için son olarak boya koruma işlemi uygulanmaktadır. Sizinde aracınız hep yeni gibi olsun.

Yukarı
Evinizde işinizi kolaylaştırın!
Koltuk temizleme zamanı... Yerinde temizliğin en iyisi yalnızca buhar X | BTS de. Devamını oku
Koltuk temizliği
buhar X | Etiket Bulutu
Byharlı Oto Kuaförü Video

Galeri'yi ziyaret et Devamını oku